Lista produktów wg dostawcy: UNANI

UNANI | Natural Cosmetics


Jesteśmy hiszpańską firmą rodzinną z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży światowych kosmetyków naturalnych i organicznych. Podstawową naszą zasadą jest to, aby produkty do pielęgnacji były "delikatne, łagodne i bezpieczne", aby przywróciły i utrzymały równowagę w organizmie.


Nazwa marki, UNANI, pochodzi ze starożytnych metod terapeutycznych stosowanych w antycznej kulturze arabskiej i basenu morza Śródziemnego.
Unani ma w ofercie konkretne naturalne produkty do pielęgnacji skóry twarzy, które na pewno sprostają wymaganiom klienta. Wierzymy, że prawdziwie naturalne produkty są lepsze dla naszego organizmu i środowiska.


Naszym celem jest nastawienie na badania i rozwój nowych produktów, przy jednoczesnym spełnieniu standardów produktów naturalnych. Poprzez nasze produkty staramy się zapewnić naszym klientom maksymalną satysfakcję dla zabezpieczenia ich obecnych i przyszłych potrzeb.


Nasze produkty są biodegradowalne i nie są testowane na zwierzętach. Przestrzegamy wszystkich standardów i wymagań produktów naturalnych.
Aby osiągnąć jak najlepszą jakość naszych produktów, kontrolujemy wszystkie etapy procesu produkcyjnego (badania, rozwój produktów, projektowanie opakowań, druku, produkcji, pakowania i dystrybucji).UNANI


NaturChem, S.L


C/ Braç de Pepa nº1


46470 MASSANASSA - Valencia


www.unani.es


naturchem@naturchem.es

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów